Mira’cım bugün 2 yaşında oldu

Yine de bir yanım sanki daha dün doğurmuş, yatmış, kalkmış, karşısında kocaman bir çocuk bulmuş gibi şaşkın… Diğer yanım ise büyümesinin her anını içine çekmiş… gururlu… hatta hala gıdısında ilk günkü gibi cennet kokusunu duyuyor ya pek bir mutlu… huzurlu…
İyi doğdu, iyi ki beni annesi seçti… iyi ki bizi biz yaptı. Sağlıkla, huzurla nice 2lere…

46 thoughts on “Mira’cım bugün 2 yaşında oldu”

 1. Mutlu ve huzurlu elele seneler diliyorum size .Tüm sevdiklerin her daim yanında olsun Mira’cım ve gülen tatlı yüzün hiç solmasın:)

 2. Miracığım,

  Sağlıkla, keyfile ve mutlulukla geçecek güzel bir yaş diliyorum sana. Ve sevgiyle geçecek güzel bir hayat. Doğum günün kutlu olsun.

 3. Anneannesinin minigi, guzeli, bebegi artik annesi isten gelince gunduz yaninda olanlarin hepsini ugurluyorsun… “Hadi gule gule, yarin yine gelin.” diyorsun. Seninle gececek yarinlarim cok olur insallah minik kizim. Iyi ki dogdun…

 4. Miranın 2 yaşı kutlu olsun..Uyuyup uyandık büyüdüler mi sözlerine çok katılıyorum.ilk dogum günündeki görüntüsü ile farkediyor di mi..kimbilir gelecek sene nası büyüyüp nası daha bi abla olacaklar.
  Mutlulukla sağlıkla nice yıllara..

 5. Sevgili Mira,
  Iki yasin kutlu olsun. Yeni yasinda sana bol ögrenme, bol eglence diliyorum. Anne ve babana ise terrible two’yu en hafifinden atlatmalarini….
  Nice nice ikilere…

 6. Sevgili Banu,
  sağlık ve mutlulukla nice nice yıllar kutlayın inşallah.
  2 den korkmayın sakın. yok öle bişey 😛
  hem mira kadar gezgin bir bebeği bulup gelemez 😉

 7. Banu’cum ne güzel yazmışsın… Kısa, öz ve çok anlamlı… Gıdısında duyduğunu söylediğin o cennet kokusu var ya… Okurken kendi kendime dedim ki ben böyle güzel ama böyle net anlatamazdım heralde:)

  Mira’yı kutluyor ve mutluluklar diliyorum… Birlikte yaşayacağınız nice nice yaşlarınız olsun… Sevgiler:)

 8. Bende o cennet kokuyu ensede alıyorum banu 🙂
  Yüzünde kocaman gülümsemesi ile, ana-babası ile sağlıklı uzun bir ömür dilerim Miroşa!!
  Tabiiki çok eğlenceli bir doğum günü partisi de.. 😉

 9. Güzel Mira, her yaşın sağlıkla, mutlulukla, güzelliklerle geçsin. Yeni yaşın kutlu olsun.
  Sevgili Banu, anneliğinin ikinci yılı kutlu olsun. Nice mutlu yıllara 🙂

 10. Nice mutlu yıllara güzel kız,ailenle,sevdiklerinle ve tabii ki sağlıkla mutlulukla…Nice güzellikler olsun daha ömründe yaşanacak…İyi ki doğdun!!

 11. Merhaba

  Birkaç gündür sitenizi inceliyorum. Benimde 6 aylık bir oğlum var. Ne güzel şeyler yapmışsınız kızınızla. Ve bu blog çok güzel bir armağan olacak ilerde ona. Özendim doğrusu. Keşke bende böyle bir blog kursaydım oğluma dedim ama o kadar bilgim yok bu konuda. Biz de Kırıkkale de oturuyoruz. Yakınız yani size. O yüzden tavsiyelerinizi daha dikkatli okuyorum. Neler yapabilirim oğlumla diye.

  İyi ki doğmuş Miracık. Ve güzel bir aileye konuk olmuş.

 12. Banuuu paskalyada yani nisan basinda iki hafta ankaradayiz, sizde orada olursaniz vede görüsebilirsek cooook sevinirim:) LEon Can bombastik dansini gösterir Mira’ya:) Sevgiler…

 13. selamlar sitenizi öyle gezinirken gördüm mira’nın doğum gününü kutlamak istedim bende ,benim kızımda 11 şubat doğumlu bizde 2 olduk çok güzel bir duygu Allah herkese bu güzel duyguyu tattırsın inş.herkese sağlıklı günler

 14. İyi ki doğdun Mira. Doğum günün kutlu olsun. Daha nice sağlıklı, mutlu yaşların olsun. Sevdiklerin hep yanında olsun. Banu öpüyorum sizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *