Sabırsız oğlum yola çıktı :)

Gece suyum geldi. 37+5. günümüzdeyiz ve bu gün sonlanmadan Sarp Ada’mız yanımda olacak. Cenk’in uçuşuna hepi topu 6 gün kalmışken gelmeye karar verdiği için bir yanım eksik… Bir de Mira’nın doğumunda da kaburgalarımın tekmelenmesini özleyeceğim diye düşünüyordum ama bunda içim daha da bir buruk. Biraz son kez tekmelenecek olma ihtimalimden, belki de bu kadar da erken beklemiyor olmamdan…

Neyse sabah Mira’yı emzirdim ve Ada’nın geleceğini söyledim. Hep birlikte kahvaltı ettik. Aklım arkada kalmadı. Yavaştan hastaneye doğru yola çıkıyoruz… Bir an önce iyi haberler ile dönmeyi diliyorum.

11 thoughts on “Sabırsız oğlum yola çıktı :)”

 1. Cenk’e de Sarp Ada’ya da hoşgelişler olsun. Merakla haberlerini bekliyoruz. Ben elim sende demiştim, şimdi de senin elin sağlıkla Itır’a gitsin;) Ankara’ya döndüğünde ziyaretine geliriz;)

 2. Biz de bekliyoruz haberlerini. Keşke Cenk de olabilseymiş ama napalım. Zaten yine öyle bir aşık olacaksın ki vakit çabuk geçicek.. dualarım seninle çok çabuk doğsun sağlıkla.

 3. Banuş sesin çok iyi geliyordu, herşey yolunda gidecek, ceza olarak yüzdüğümüz 400 kelebekleri düşün!! Bitmeyen kifutları falan :))
  Hem Fazilet teyze gibi bir doulan varken vız gelir tırıs gider 🙂
  Bugün de Pinar’ in nefes çalışmalarını bulmuştum scanleyip sana gönderecektim, şu işe bak!! 🙂
  Opuyorum cok ve bütün pozitif enerjimi sana yolluyorum!

  sarıcizmeli sağol 😉

 4. Simdiden bu kadar seveni ve bekleyeni oldugunu anladi galiba : ) kolaylikla gecsin insallah iyi haberlerinizi bekliyoruz..

 5. banucum tebrikler. acele tarafından aceleci Ada nın fotolarını bekliyoruz. Güzel abla Mira ya öpücükler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *